Konkurs na logo rozstrzygnięty

W ostatnim czasie zorganizowano w naszej szkole konkurs na logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łętowni, dając uczniom i ich rodzinom możliwość realnego wpływu na przyszły kształt tego symbolu.

Zgłoszono 13 prac konkursowych. Projekty oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodnością projektu z danymi naszej szkoły, oryginalnością autorskiego znaku, łatwością zapamiętywania, czytelnością i funkcjonalnością projektu oraz estetyką wykonania.
I miejsce zajęły dwie prace – Anny Kołodziej z klasy Ib oraz Adriana Kołodzieja z klasy Vb, stając się tym samym projektami, których elementy zostaną wykorzystane do zaprojektowania graficznego logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łętowni.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Wręczenie nagród oraz dyplomów dla zwycięzców oraz pozostałych uczestników konkursu nastąpi podczas Święta Patrona Szkoły w dniu 18 maja 2023 r.

Dziękujemy Wam za Wasz trud i zaangażowanie. Gratulacje dla Wszystkich!

Zgłoszone do konkursu prace można podziwiać w fotogalerii poniżej:)