Musical "Polskie miasta w bajce i legendzie"

W czwartek, 19 października uczniowie klas I - II wyjechali do MOKiS w Myślenicach na musical dla dzieci pt. „Polskie miasta w bajce i legendzie” przygotowany przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa.

Spektakl w barwny i ciekawy sposób dostarczył młodym widzom możliwości podróży w czasie i odkrycia tajemnic legend największych miast Polski. Dzieci zobaczyły prawdziwego Bazyliszka, zachwyciły się cudownej urody syrenką, pomogły złapać niesforne Poznańskie Koziołki, odwiedziły cudowne jezioro Gopło, wzięły udział w najprawdziwszej bitwie, a nawet doświadczyły czarów złowrogiej wiedźmy!
Spektakl wzbogacony o ciekawą choreografię i rytmiczne piosenki a także grę światłem dostarczył naszym uczniom nie tylko niesamowitych wrażeń, ale także wzbogacił ich pod kątem patriotycznym.