„Jesień w lesie” - konkurs plastyczny

W październiku, w naszej szkole  odbył się konkurs plastyczny ,,Jesień w lesie”, w którym wzięło udział 40 uczniów z klas 1-3. Ideą konkursu zorganizowanego przez Mały Samorząd było wzbudzenie zainteresowania zmianami zachodzącymi w lesie wraz z nadejściem jesieni, rozwijanie wrażliwości estetycznej pobudzonej obserwacją lasu, a także prezentacja możliwości plastycznych dzieci oraz  promowanie i zachęcanie do rodzinnego spędzania czasu na wycieczkach i spacerach w lesie. Uczestnicy konkursu wykonali prace ciekawymi i różnymi technikami plastycznymi.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Gratulujemy kreatywności i wyobraźni twórczej.

I miejsce:

Emilia Szeliga   kl. II b

Nikola Otrembiak  kl. II b

Dmytro Nadtochyi   kl. II a

II miejsce:

Kacper Cygal   kl. II a

Zuzanna Jamrozik  kl. II a

Lena Kołodziejczyk  kl. II a

Hanna Łopatka  kl. III a

Magdalena Makuch   kl. II a

III miejsce:

Zuzanna Jabcoń       kl. III b

Rozalia Kowalcze    kl. III b

Bruno Urban          kl. I b

Łucja Kowalska      kl. II b

Patrycja Nosidlak       kl. III a

Wyróżnienie:

Dorota Medes kl. I a, Izabela Brutanek  kl. II a, Eryk Kowalczekl. I a, Milena Czyszczonik kl.II a, Liliana Piosek  kl. I a, Julia Gościej kl. II a,
Wiktoria  Rosa kl. I a, Lena Hobot kl. II a, Michał Korbel   kl. I bMaja Worwa kl. II a.