Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić, że dla każdego człowieka ważna jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu i mówienia dobrych słów. W szkole było bardzo radośnie, a to za sprawą uczniów i nauczycieli, którzy już przy wejściu czekali na wszystkich i obdarowywali naklejkami z uśmiechniętą buźką.

W holu, od poniedziałku stała skrzynka do której można było wrzucać laurki, czy kartki z życzeniami lub pozdrowieniami, a dziś poczta życzliwości została rozniesiona. Obdarowani zostali nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i pracownicy szkoły. Na każdych drzwiach klas I-III stanęły Drzewka Życzliwości, gdzie na przygotowanych kolorowych listkach każdy mógł napisać coś miłego, swoje dobre, pozytywne życzenia i myśli. Chętnych do zawieszenia listków nie brakowało. Na szkolnych korytarzach można było również znaleźć miłe słowo i zachować je dla siebie lub podarować koleżance, koledze, czy przyjacielowi.