Finał Powiatu Suskiego w Mini Piłkę Siatkową Chłopców

Mistrzowie powiatu

W dniu 26.02.2010r w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbył się finał Powiatu Suskiego w Mini Piłkę Siatkową Chłopców. Zawody odbyły się w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięli udział mistrzowie gmin naszego powiatu: SP Skawica,  SP Stryszawa, SP Maków Podhalański, SP Łętownia.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym" a wyniki wszystkich spotkań przedstawiają się  w następujący sposób:

SP Skawica - SP Łętownia              1:2

SP2 Stryszawa - SP1 Maków P.     2:1

SP Łętownia - SP1 Maków P.         2:1

SP Skawica - SP2 Stryszawa          2:1

SP Łętownia - SP2 Stryszawa        2:0

SP1 Maków P. - SP Skawica           0:2

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce - SP Łętownia

II miejsce - SP Skawica

III miejsce - SP Stryszawa

IV miejsce - SP Maków Podhalański

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Aleksander Słonina, Maciej Mirek, Tobiasz Książek, Damian Ciszczoń, Jakub Krawczyk, Konrad Krawczyk, Jonasz Hyciek, Krzysztof Wicher, Mateusz Mak, Jarosław Wróbel.  Zawodników przygotował Piotr Kołodziejczyk. Zdjęcie drużyny

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami a  zwycięska drużyna otrzymała puchar Mistrzów Powiatu Suskiego.

Gratulujemy naszym reprezentantom szkoły dużego sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa.