Bal karnawałowy

9 stycznia 2016 r. odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły hol szkolny. Uczniowie z klas I-III chętnie bawili się na parkiecie.

W tym dniu sala świetlicowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, strażaków, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadziły uczennice gimnazjum: Agnieszka Mirek, Katarzyna Klimala oraz Aleksandra Pindel, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich wychowawców do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek na jadalni. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.