Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Dnia 16.06.2016 roku klasy Ia, Ic oraz IIb udały się na pieszą wycieczkę na biwak, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Kiedy po długiej i wyczerpującej drodze zadowoleni dotarli na miejsce, ognisko już było rozpalone. Mamy, które z pomocą leśniczego pana Marcina Starowicza przygotowały materiał na ognisko już zdążyły go rozpalić. Zaczęła się świetna zabawa. Korzystając z okazji, iż niebo zupełnie się wypogodziło i z ukrycia wyszło słońce klasy Ic i IIb wraz z wychowawczyniami zaczęły się bawić m.in. „Królu, królu daj wojaka”, zabawy z chustą animacyjną, zbijany. W tym czasie klasa Ia piekła na ognisku pyszne kiełbaski. Później nastąpiła wymiana. Przez cały czas wszyscy świetnie się bawili, kiełbaska smakowała nawet tym wybrednym, a do tego rodzice przygotowali jeszcze pyszne ciastka i pianki na ognisko. Spędzony razem czas upłynął bardzo miło i sympatycznie. Był to wspaniały dzień.