Finał Powiatowy - Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt

W dniu 24.02.2011r w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbył się finał Powiatu Suskiego w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt.

Zawody odbyły się  w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział mistrzynie gmin naszego powiatu: SP Zawoja,  SP Stryszawa, SP Sucha Beskidzka 2, SP Łętownia. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym".

Nasza drużyna w składzie: Słonina Zuzanna, Jamrozik Sylwia, Musielak Marzena, Rak Justyna, Nowak Paulina, Wojtasik Klaudia, Barglik Ewa, Makuch Anna, Wicher Joanna, Jamrozik Sylwia. Opiekun Artur Jałocha.

Drużyna dziewcząt spisała się bardzo dobrze zajmując III miejsce. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami a  zwycięska drużyna otrzymała puchar Mistrzów Powiatu Suskiego.

Gratulujemy naszym reprezentantom szkoły sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa.