Mistrzowie powiatu - Mini Piłka Siatkowa Chłopcy

W dniu 25.02.2011r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbył się finał Powiatu Suskiego w Mini Piłkę Siatkową Chłopców.

Zawody odbyły się w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięli udział mistrzowie gmin naszego powiatu: SP Zawoja,  SP Stryszawa, SP Sucha Beskidzka 2, SP Łętownia. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym".

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce - SP Łętownia

II miejsce - SP Stryszawa

III miejsce - SP Sucha Beskidzka 2

IV miejsce - SP Zawoja

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Aleksander Słonina, Maciej Mirek, Tobiasz Książek, Damian Ciszczoń, Jakub Krawczyk, Konrad Krawczyk, Brutanek Dariusz, Kowalcze Tomasz, Słonina Mateusz, Ciszczoń Tomasz, Oleksa Dariusz. Opiekun Piotr Kołodziejczyk Zdjęcie drużyny

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami a  zwycięska drużyna otrzymała puchar Mistrzów Powiatu Suskiego.