Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej  w Łętowni. W tym roku w zmienionej formie, ale również uroczyście. 6 listopada to dzień długo wyczekiwany przez dzieci.

Uczniowie klasy Ia i Ib, odświętnie ubrani, w granatowych i czerwonych biretach na głowach zaprezentowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Wspierani przez wychowawczynie recytowali wiersze, śpiewali piosenki  i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania.

Pasowanie na ucznia przez panią dyrektor "wielkim ołówkiem" - było tylko tego potwierdzeniem. Uczniowie klasy I zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć dzieci udały się do biblioteki szkolnej, gdzie zostały pasowane na czytelników. Zwieńczeniem uroczystości był słodki upominek oraz pamiątkowe książeczki i dyplomy.

Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech,
a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.