Polsko - Angielski Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

W dniu 17 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się Polsko - Angielski Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej zorganizowany przez nauczycieli języków obcych. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie klasy młodsze, I a, I b, II a, II b, III a, III b oraz klasa "0".

Celem festiwalu było:

- pielęgnowanie bogatej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, w języku polskim oraz angielskim,

- popularyzacja wśród dzieci  zwyczajów związanych z kolędowaniem,

- budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników,

- rozwijanie wrażliwości poprzez śpiew.

Wszyscy uczestnicy zaśpiewali utwory w dwóch językach polskim oraz angielskim, każda klasa dodatkowo miała przygotowane piękne stroje oraz rekwizyty i instrumenty. Był to bardzo miły dzień pełen dobrych emocji i wrażeń. Za piękne występy dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Bardzo serdecznie dziękujemy wychowawcom za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do występu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: