• Odwiedziło nas: 1620800

PROJEKT EDUKACYJNY „Frohe Weihnachten”

PROJEKT EDUKACYJNY „Frohe Weihnachten”

KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM  DLA SENIORÓW – PODOPIECZNYCH  DOMU POMOCY

Uczniowie klas VII  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łętowni  oraz uczniowie klas VIII ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku uczestniczyli w realizacji projektu edukacyjnego z języka niemieckiego . Celem projektu było dotarcie słowem do najbardziej potrzebujących, zmagających się z chorobą, cierpieniem i samotnością.. Dlatego  nie mogliśmy  zapomnieć  o ludziach  starszych i samotnych. Uczniowie wykonali własnoręcznie kartki świąteczne wraz z życzeniami w języku niemieckim  dla seniorów i podopiecznych Caritasu w Monachium.

Przesyłając życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nie tylko rozwijali swoje umiejętności językowe, ale także uczyli się empatii i wrażliwości na potrzeby  osób starszych
i samotnych. Wszyscy uczestnicy starli się wykonać swoje prace jak najlepiej, wkładając wiele wysiłku w ich przygotowanie.

WSZYSTKIM SERECZNIE DZIĘKUJEMY

Opiekun projektu