Bal karnawałowy 2022

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 16 lutego 2022 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na wstępie odbyła się prezentacja i pokaz strojów karnawałowych, aby później zaprezentować pokaz tańca. Następnie uczniowie podzieleni na grupy z wielkim zaangażowaniem i radością bawili się na pięknie przystrojonej hali wraz z trenerem tańca panem Michałem. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok:)