Matematyczne zmagania w LO im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie

29 listopada 2023 r. trzech reprezentantów naszej Szkoły (Natalia, Korad i Gabriel) wzięło udział w matematyczno-fizycznych zmaganiach uczniów szkół podstawowych, organizowanych przez nauczycieli jordanowskiego Liceum.  Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym zadaniem było rozwiązanie testu interaktywnego, olbejmującego zadania z matematyki i fizyki. Do kolejnego, pisemnego etapu zakwalifikowały się trzy najlepsze drużyny. Wśród nich znalazła się grupa naszych reprezentantów. Na uwagę zasługuje fakt, że nasi uczestnicy to uczniowie klas siódmych. Rywale z pozostałych szkół reprezentowali klasy ósme. Ostatecznie Natalia, Konrad i Gabriel zajęli w tej rywalizacji zaszczytne, trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!