Bilet do biblioteki - akcja tylko dla pierwszoklasistów!

Serdecznie zachęcamy uczniów klas pierwszych do udziału w akcji czytelniczej "Bilet do biblioteki".

Już 15 stycznia 2024 r. startuje akcja promująca czytanie wśród najmłodszych czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie klas pierwszych otrzymują specjalny, "Bilet do biblioteki", który należy "skasować" podczas oddawania książki. Zasady zabawy są bardzo proste:

• uczniowie otrzymują „Bilet do biblioteki”. Proszę o wpisanie imienia i nazwiska oraz klasy w wyznaczonych miejscach,
  • od 15 stycznia 2024 r. uczniowie wypożyczają książki ze szkolnej biblioteki,
  • podczas zwrotu przeczytanej lektury uczeń informuje bibliotekarza, do której kategorii chce zaliczyć przeczytaną książeczkę, bilet zostaje „skasowany” przez nauczyciela,
  • zabawa trwa dalej, dziecko wypożycza następną książeczkę,
  • zachęcamy do wspólnego czytania z dzieckiem!

Najbardziej aktywni czytelnicy zostaną nagrodzeni. serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!