Święto Wiosny

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Właśnie wtedy uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten moment z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób.

Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej. Przygotowywała wiosenne stroje. Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło. Pierwszym punktem programu był festiwal piosenki wiosennej poszczególnych klas I-III. Uczniowie wszystkich klas bardzo się postarali i przepięknie zaśpiewali piosenki o Wiośnie. Następnie wszyscy udali się do klas, aby tam udekorować salę oraz napis na powitanie Wiosny. Wiele radości przysporzył kolejny punkt programu, czyli konkurs na najpiękniejszą stylizację Pani Wiosny. Delegowane przez poszczególne klasy uczennice krocząc po czerwonym dywanie prezentowały wyjątkowe kreacje Pani Wiosny. Było naprawdę ekscytująco:)

Wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali słodkości oraz mały upominek.

Zadowolenie na buźkach dzieci oznaczało tylko jedno: ŚWIETNĄ ZABAWĘ!