Gminne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej w Łętowni

Gminne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej w Z.S. im. Jana Pawła II. w Łętowni.

13.10.2016r. w naszej szkole odbyła się gminna uroczystość obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Swą obecnością zaszczycili: wójt Gminy Jordanów- mgr inż. Stanisław Pudo, przewodniczący Rady Gminy-Pan Adam Kawula, sekretarz Gminy Jordanów-Pan Rafał Lubaszka, radni:wizytator Delegatury Kuratorium w Wadowicach-Pan Zygmunt Ormamiec, kierownik Gminnego Ośrodka Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie-Pani Agnieszka Majchrzak, dyrektor GOKSiP- Pani  Gabriela Korbel oraz dyrektorzy i nauczyciele placówek na terenie gminy.

W imieniu gospodarzy wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor Zespołu Szkół im.  Jana Pawła II -mgr Andrzej Książek. Przypominając krótko historię tego święta, podziękował wszystkim za przybycie oraz złożył serdeczne życzenia.

Był to swoisty wstęp do widowiska słowno -muzycznego,  jakie zaprezentowali uczniowie Z.S. w Łętowni pod kierunkiem Pań:mgr Anny Bruzdy(przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Z.S. w Łętowni) oraz mgr Doroty Platy(polonistki Z.S. w Łętowni).Łącząc refleksję o życiu z dozą humoru, młodzi artyści przybliżyli wszystkim charakter tego jakże trudnego i odpowiedzialnego zawodu, jakim jest profesja nauczyciela.Następnie wójt Gminy Jordanów-mgr inż. Stanisław Pudo wyraził podziękowanie oraz życzenia wszystkim Pracownikom oświaty. W imieniu Kuratorium dołączył swe słowa wdzięczności Pan Zygmunt Ormaniec.

Na zakończenie uroczystości zostały wręczone akty nadania dla pedagogów, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego jak również stanowiska dyrektorskie.