Konkurs plastyczny dla klas I-III

Klasa ze snów

Wyobraźcie sobie wymarzoną salę lekcyjną, nowoczesną i kolorową, pełną ciekawych pomocy naukowych oraz multimediów.  Zaproście do niej bohatera ulubionej lektury. Może to będzie Odrobinka, pies Lampo lub Piotruś Pan? Każda postać z książki może u was zagościć.  Potem weźcie do ręki farby , kredki, papier i do dzieła!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

„Bohater mojej ulubionej lektury na lekcji
w nowoczesnej klasie ze snów”

Waszym zadaniem jest przygotowanie pracy plastycznej w formacie A4 (kartka z bloku)
w płaskiej technice. Praca nie może odstawać, musi nadawać się do zeskanowania. Na najciekawsze prace czekają nagrody. Zwycięzca weźmie udział w ogólnopolskim konkursie „Klasa ze snów”. O jego szczegółach dowiecie się ze strony www.klasazesnow.pl

Termin: 22 lutego 2017 r.

Miejsce: szkolna biblioteka.

Do dzieła!