Halloween

Dzień szkolnych upiorków

Fashion, pumpkin,  gingerbread, sound story…

Czyli o tym, co wydarzyło się w naszej szkole w Halloween.

31 października, kółko j. angielskiego urządziło upiorny konkurs, w którym uczestniczyli  przedstawiciele klas podstawowych. Całą imprezą opiekowała się pani Joanna Ciurej wraz z podopiecznymi z gimnazjum.

Na koniec  główna prowadząca Ewa, w potarganych rajstopach, ogłosiła wszystkim zebranym wyniki. Był to najbardziej emocjonujący moment konkursu.

1.     Miejsce – V a
  2.     Miejsce – V b & VI b