Przyjaciel (nie)potrzebnej książki

Dziękujemy!

W ubiegły piątek zakończyliśmy akcję "Przyjaciel (nie)potrzebnej książki". Wasze zaangażownaie przekroczyło nasze najśmielsze marzenia! Do biblioteki trafiło 350 różnych wydawnictw dla najmłodszych. Wszystkie książeczki powędrowały do sal przedszkolnych, gdzie sprawiają frajdę najmłodszym czytelnikom. Wszystkim darczyńcom jeszcze raz, z całego serca, dziękujemy ❤❤❤.

Wszyscy wiemy, jak ogromny wpływ na właściwy rozwój dzieci ma kształtowanie od jak najmłodszych lat nawyku sięgania po książki. Chcemy, aby dzieci uczące się w oddziałach przedszkolnych miały możliwość spontanicznego sięgania po lekturę w czasie przeznaczonym na zabawę.  Dlatego zachęcamy do włączenia się w akcję "Przyjaciel (nie) potrzebnej książki". Jeżeli w Waszych domach zalegają ksiażki dla młodszych czytelników, chętnie je przygarniemy i damy im nowe życie w salach przedszkola. Zbiórka trwa do 4 marca, w bibliotece szkolnej. Czekamy na  w miarę niezniszczone,  kolorowe książeczki.

Zachęcamy do współpracy!