Szkolny konkurs recytatorski

W poniedziałek 6 marca 2023 r., odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0-II. Wzięło w nim udział 14 uczniów, którzy recytowali wiersze i fragmenty prozy.

Celem konkursu było popularyzowanie twórczości poetów polskich, rozwijanie wrażliwości na poezję oraz zachęcanie do występów na scenie. Oceniając występy uczniów, jury w składzie: wicedyrektor Pani Dorota Przybyś oraz Pani Joanna Kosek brało pod uwagę opanowanie pamięciowe, dykcję, właściwy dobór utworu, ogólne wrażenie artystyczne oraz tempo mówienia. Po wysłuchaniu wszystkich uczniów i naradzie, jury wyłoniło zwycięzców:- dwa  I miejsca zajęła Emilia Szeliga z klasy I „b” oraz Weronika Klimala z klasy II „b”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Uczennice, które zajęły pierwsze miejsca będą reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 10 marca w GOKSiP w Łętowni. Życzymy powodzenia!

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych konkursach recytatorskich.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji: