UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023.

23 czerwca 2023r. po długich i pracowitych miesiącach społeczność naszej szkoły szczęśliwie dotrwała do końca roku szkolnego. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz rodzice wzięli udział we Mszy Św., by następnie spotkać się na uroczystym apelu, podczas którego Pan dyr. mgr A. Książek dokonał podsumowania dziesięciu ostatnich miesięcy. Na wstępie asysta pocztu sztandarowego absolwentów szkoły przekazała tę chlubną rolę swym młodszym kolegom. Dyrektor A. Książek wręczył również uczniom nagrody za osiągnięcia zarówno na polu edukacyjnym jak i sportowym. Szczególnie pożegnano  naszych absolwentów, życząc im pomyślności w następnym etapie edukacyjnym. Końcowym elementem było spotkanie uczniów z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa, gratulując sukcesów.

Zatem miłych, pełnych słońca i radości wakacji!!!