Rodzinny piknik w Łętowni.

25 czerwca 2023 roku w godzinach 15.00-19.00 Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łętowni wraz z Radą Rodziców zorganizowali rodzinny piknik. Przygotowania do tej imprezy trwały od września ubiegłego roku. Dyrekcja placówki otworzyła swe progi miejscowej społeczności.

Imprezę rozpoczęło otwarcie nowego placu zabaw. Ratownicy GOPR pokazali wszystkim w jaki sposób bezpiecznie z niego korzystać, zwłaszcza ze ścianki wspinaczkowej.

Od godziny 15.15 scenę plenerową na placu szkolnym opanowały przedszkolaki, występując z piosenką i tańcem. Po nich zaprezentował swe umiejętności Balet. Goście mieli również możliwość wysłuchać koncertu Bogdana Świerczka, finalisty „The Vice of Poland”.

Atrakcjami pikniku były również występu członków Szkolnego Koła Teatralnego(na scenie szkolnej) ze spektaklem pt.” (Nie) tylko dla dzieci”, występy klas I-III, Zespołu Regionalnego, orkiestry OSP.

Dodatkowo odbyły się Turniej szachowy o puchar Dyrektora Szkoły, rozgrywki piłki nożnej mężczyzn. Najmłodsi mogli zabawić się z zuchami, korzystając ze stoisk z tatuażami, grami, zabawami, dmuchańcami.

Wszyscy mieli okazję posmakować ciast, kiełbasek, kaszanek, waty cukrowej, czy popcornu.

Zabawa udała się na 102!!1 Cały dochód został przeznaczony na potrzeby Z.S-P.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć Pana Artura Kańczury: https://photos.app.goo.gl/JKiPGeA6cjZzpRoh9