Kolega koledze ! Akcja Szkolnego Koła Caritas

87. Szkolne Koło Caritas zachęca do włączenia się w akcję "Kolega koledze"! Sprawmy, by na twarzach dzieci z Syrii i  Libanu choć przez chwilę zagościł uśmiech!

Szkolne Koło Caritas we współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej organizuje w dniach 02 – 13 października 2023 r. zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci  z Syrii i Libanu.  Każda, nawet najdrobniejsza rzecz będzie przyczyną radości waszych kolegów i koleżanek z krajów ogarniętych konfliktami zbrojnymi.

Potrzebne są nowe artykuły szkolne: zeszyty, bloku, kredki, linijki, długopisy, flamastry, pisaki itp.  Rzeczy będą zbierane w bibliotece szkolnej, a następnie wysłane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

O szczegółach możecie dowiedzieć się, klikając w ten link: https://szkolaszkole.caritas.pl/o-programie/

Już dziś z całego   serca dziękujemy wszystkim darczyńcom!

87. Szkolne Koło Caritas