DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ-DZIEŃ NAUCZYCIELA-DZIEŃ SAMORZADNOŚCI

13 października 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej, popularnie Dzień Nauczyciela połączony z Dniem Samorządności. Uczniowie piosenką, wierszem, życzeniami oraz kwiatami docenili trud Pedagogów, Wychowawców i Pracowników naszej placówki.

Młodzież klasy ósmej oraz klas siódmych mogła również wcielić się w role nauczycieli, prowadząc zajęcia z uczniami klas I-VI. Stanowiło to dla nich ogromne przeżycie i umożliwiło spojrzenie na naukę z innej perspektywy. Co ważne, wszyscy pełniący wówczas jakieś funkcje, podkreślili, że było to ciekawe, ale bardzo trudne i odpowiedzialne zajęcie.

Zatem wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oświaty jeszcze raz wyrazy wdzięczności i życzenia wytrwałości na dalsze lata pracy!